DM NA POCHODU K 78. VÝROČÍ BOMBARDOVÁNÍ DRÁŽĎAN

U příležitosti 78. výročí bombardování Drážďan anglo - americkými barbary z roku 1945 (13.2. - 15.2.) si dne 11.2.2023 připomněli aktivisté Dělnické mládeže tuto událost spolu s aktivisty z Německa a dalších evropských zemí.
Dm-na-pochodu-k-78-vyroci-bombardovani-drazdan-1 Dm-na-pochodu-k-78-vyroci-bombardovani-drazdan-2
Podle oficiálních údajů města se při těchto genocidních náletech stalo jejich obětí přes 200 tisíc lidí a většina města byla zničena. Přes 1000 účastníků pietní akce se sešlo před budovou Drážďanského hlavního nádraží, odkud se vydali okružním pochodem městem a vrátili se zpět k budově nádraží. Během pochodu na účastníky pokřikovali zfanatizované levicové existence, které se neštítí plivat po památce obětí teroru. Ze svých reproduktorů se tyto existence snažily svou odpornou odpadovou hudbou narušit průběh pochodu. Účastníci pochodu se však vyprovokovat nenechali.
Dm-na-pochodu-k-78-vyroci-bombardovani-drazdan-3Dm-na-pochodu-k-78-vyroci-bombardovani-drazdan-4
Před budovou Drážďanského hlavního nádraží byly mimo jiné přečteny zdravice od přátel z Francie a Anglie. Se svými zdravicemi vystoupili zástupce italského hnutí CasaPound, a za české aktivisty vystoupil náš čestný člen Dominik Bastl. V projevu důrazně odsoudil krveprolití spáchané anglo-americkými barbary v Drážďanech a také v Praze roku 1945. Nikdy nesmí být zapomenuty nevinné oběti, které našly smrt pod bombami anglo-amerických zločinců!
-red-