DM na smutečním pochodu - 75 let od bombardování Drážďan

Zástupci Dělnické mládeže si dne 15.2.2020 připomněli tři čtvrtě století od neomluvitelného bombardování Drážďan britsko - americkými barbary z roku 1945 (13.2. - 15.2.). Při těchto genocidních náletech zemřely desetitisíce lidí a většina města byla zničena. Hořící Florencie severu byla vidět až stovky kilometrů daleko.

2020-04-11-1

Nacionalisté z Čech a Moravy se zúčastnili toho tradičního pietního pochodu spolu s dalšími aktivisty z celé Evropy. Celkový počet účastníků byl oproti minulému roku dvojnásobný a národnostně pestřejší. Přibyli nacionalisté z Dánska, Norska, Srbska, Chorvatska, Bulharska, Holandska, Maďarska... Všichni jsme se sešli ve skateparku v Lingnerallee. Pozdravili jsme se se starými německými kamarády a navázali další kontakty. Disciplinovaný pochod vykročil směrem Dresden Hauptbahnhof. Předseda DM Martin Aubrecht nesl český prapor. Tradičně na nás cestou pokřikoval zfanatizovaný levicový odpad, který se neštítí plivat po památce obětí teroru. Další neomarxistická lůza měla ve svým hnilobných ústech píšťalky a rušila náš průvod a shromáždění.

2020-04-11-2

Před hlavním vlakovém nádraží přišly na řadu projevy. Řečnil zde například náš výborný kamarád Maik Müller z drážďanské NPD a Nick Griffin z Britské národní strany. Slovo dostali mimo jiné i aktivisté z USA a Bulharska. Vynikající atmosféru podtrhly zapálené svíčky za oběti a německá hymna na závěr.

2020-04-11-3

Je vidět markantní nárůst odporu původních Evropanů, což dokázal i počet cca 2500 nacionalistů na této akci. Nikdy nesmí být zapomenuto plánované likvidování čisté německé krve při těchto náletech! Desítky tisíc nevinných dětí při nich našly smrt.

-red-