DM na zemském kongresu Junge Nationalisten Sachsen v Chemnitzu

Dne 7.8.2021 nechyběla Dělnická mládež na zemském kongresu německých Junge Nationalisten (JN) Sachsen ve městě Chemnitz. Tento kongres byl velmi důležitý. Za přítomnosti spolkového předsedy JN Paula Rzehaczka se zvolil nový předseda JN Sachsen. Stal se jím mladý charismatický Christian Schmidt. Dosavadní předseda JN Sachsen Maik Müller zanechal za svého dlouholetého působení v JN nesmazatelnou stopu. Maik bude samozřejmě nadále aktivní v německé politické straně NPD a dál se bude s JN dělit se svými zkušenostmi. Ke slovu se dostal také předseda DM Martin Aubrecht.

2021-8-24-1

,,Náš společný nepřítel odhodil masku a dál se už nemaskuje. On si myslí, že definitivně zvítězí. Demokracie již neexistuje. Svoboda krvácí! Žijeme v opravdové totalitě! Toto bohužel už není žádné sci-fi ale krutá realita! Globalisté využívají Coronu k urychlení svých perverzních multikulturalistických plánů. My, evropští nacionalisté, se s tím nikdy nesmíříme! Bojovat je naše povinnost,'' řekl ve svém projevu v německém jazyce náš předseda.

2021-8-24-3

V sále byla fantastická atmosféra. Přítomní hosté zpívali nacionalistické písně i za doprovodu kytary, na kterou hrál náš kamarád Benjamin Gruhn. Na kongresu se servíroval chutný oběd a prodávalo se zde oblečení, muzika, samolepky a další skvělé nacionalistické materiály. Děkujeme JN za skvělou akci a těšíme se na další spolupráci. Společně v boji za Evropu! Gemeinsam im Kampf um Europa!

-red-