DM podpořila 1. máj v Drážďanech

1-majdresden1 7. května 2019 Dělnická mládež byla pozvána na oslavu Svátku práce německými Junge Nationalisten (JN). Přítomen byl předseda DM Martin Aubrecht a člen předsednictva DM Patrik Čížek. V české výpravě samozřejmě nechyběla delegace DSSS v čele s předsedou Tomášem Vandasem. Předseda MN Viktor Táborský zde rovněž reprezentoval naši zem. Sraz byl ve 12 hodin před vlakovým nádražím Dresden Neustadt. Sešlo se zde postupně přes 300 nacionalistů. Oslava Svátku práce v Německu má slavnou tradici již od roku 1933, proto zde nechyběl europoslanec NPD Udo Voigt, předseda NPD Frank Franz a  zemský předseda NPD Sasko Jens Baur.
Všichni jsme konečně vyšli na pochod, při kterém nám hrála fajn německá muzika. Náš disciplinovaný průvod celou cestu lemovala masa multikulturních fanatiků. Co jsou tito lidé vlastně zač? Jstou to agresivní neomarxističtí vrazi Evropy! Tento šílený mor se šíří celou západní Evropou! Antifašisté na několika místech zatarasili cestu a nemohli jsme projít. Policie je neodehnala. Kdybychom narušovali pochod zfetovaných lůz my, policie by nás bez pochyby rozdupala na prach!  Několikrát jsme museli změnit trasu. Levicoví odpad na nás házel skleněné láhve, které jen zázrakem nikoho netrefily. Pochodovali s námi i velmi staří lidé, což potvrzovalo nelidskost agrese této neomarxistické zvěře! Nad hlavami nám létal vrtulník, který jen podtrhnul obraz multikulturní totality, ve které žije Německo. Útěchou nám byli lidé, kteří nám dojatě mávali z oken a troubení řidičů vlaků.
1-majdresden2
Před vlakovou stanicí Dresden Mitte jsme se shromáždili a začaly dlouho očekávané projevy Udo Voigta, Franka Franze, Jense Baura a Tomáše Vandase, kterého do němčiny překládal náš obětavý kamarád Maik Müller (JN). První máj v Drážďanech byl nezapomenutelný. Těšíme se na další spolupráci mezi našimi národy. V boji za Evropu nesmíme polevit!
Martin Aubrecht, předseda DM