DM podpořila demonstraci v Chemnitzu

Chemnitz1 3. června 2019 1.6.2019 podpořili naši zástupci akci "Tag der deutschen Zukunft (Den německé budoucnosti)" v Saské Kamenici (Chemnitz). Naše výprava měla přestávku v Drážďanech, kde jsme byli svědky propagace LGBT. Na ulicích se líbaly děti s duhovými prapory. Pohled na tento produkt multikulturní totality nás silně motivoval.
Přes 300 nacionalistů se sešlo na parkovišti poblíž Jugendkirche St. Johannis. Pozdravili jsme se s kamarády z německé NPD a JN. Všichni jsme se seřadili a pochodovali na hlavní vlakové nádraží. Nechyběli bubeníci, říšské vlajky, transparenty a ozvučené auto. Před nádražím jsme si vyslechli proslovy. Emotivní projevy přednesli: Jens Baur, Sven Skoda, Paul Rzehaczek, Michael Brück a Christian Häger. Potom jsme vyrazili zpět na místo setkání, kde jsme se cestou zastavili a za poslechu dalších projevů jsme se v horkém počasí na doporučení pořadatelů občerstvili. Prakticky celou cestu jsme se setkávali s davy fanatických levičáků, kteří nám nadávali a chtěli vyvolat konflikt. Policie vše zvládla na jedničku. Musím dodat, že se k nám cestou přidávali i další lidé, kteří už dál nemohou trpět politiku proimigračních vlastizrádců.
Demonstrace byla perfektně disciplinovaná. Pravým Němcům došla trpělivost a chtějí budoucnost národní a sociální bez multikulturních vrahů německého národa! Saská Kamenice je velmi pěkné historické město, které rozhodně doporučujeme navštívit. Chemnitz pouze hyzdí obří socha hlavy Karla Marxe, která teď "dohlíží" na plnění zhoubného kulturního marxismu. Přenocovali jsme v apartmánu a druhý den v pořádku dorazili do svých domovů.
Martin Aubrecht, předseda DM