DM přenocovala na Kokořínsku

Ve dnech 5.10. - 6.10.2019 strávila Dělnická mládež čas v kouzelné přírodě na Kokořínsku. Mnoho našich členů odradila špatná předpověď počasí, ale DM nikdy neuhne ze svých cílů ani o milimetr. Výlety tohoto typu vždy utuží naše kamarádství, prověří fyzickou a psychickou odolnost, naučí dovednosti pro přežití v přírodě a ideologicky motivují.

2019-10-5-1

V sobotu dopoledne jsme společně vyjeli vlakem z Mělníka do Mšena. Ve Mšeně nás přivítal slabý déšť. Vyrazili jsme po modré turistické značce až na známý skalní útvar Pokličky. Uvařili jsme si na plynovém vařiči čaj, který nás příjemně zahřál. Naším dalším cílem byla vesnice Jestřebice (Gestrebitz), odkud jsme šli po žluté značce k jeskyni Kostelíček. Z Kostelíčku jsme šli již ve tmě přenocovat pod skalní převis (s trampským názvem ,,Výročák"), který se nachází nedaleko Jestřebice. Utábořili jsme se zde a rozdělali oheň, na kterém jsme si opékali buřty a další pochoutky. Na řadu pak přišlo ideologické školení, kde nechyběla prezentace nacionalistických citátů a motivace k činnosti DM, která chce akutně zastavit duševní hnis současné liberální společnosti. Chladnou noc jsme přečkali ve spacácích. Ráno jsme znovu rozdělali oheň a nakonec jsme nanosili dřevo i pro další poutníky. S vlajkou jsme vyrazili přes Vojtěchov (Albertshal) až na hrad Kokořín, kde jsme si prohlédli kus naší krásné české historie. Z hradu jsme šli po zelené trase zpět do Mšena, odkud nám jel vlak do našich domovů.

 

 

 

2019-10-5-2

Poznali jsme krásnou romantickou tvář CHKO Kokořínska. Osvěžili jsme si dovednosti pro přežití v přírodě (rozdělání ohně pomocí křesadla, použití drátové pily...). Dokázali jsme si, že se nikdo z nás nezdráhá rozdělit se o cokoliv s ostatními. Spojuje nás víra v národní socialismus a opravdové přátelství. Přidej se k nám i ty!

ČEST, KAMARÁDSTVÍ, DISCIPLÍNA!

Martin Aubrecht, předseda DM