DM ve Vyškově představila své priority

Dm-vyskov1 1. června 2014 Dne 30.5 proběhlo představení místní organizace Dělnické mládeže (DM) Vyškov. Celá akce se nesla v pohodovém a kamarádském duchu. Krom členů a sympatizantů přímo z Vyškova přijali pozvání zástupci DM z Brna a Ostravy, kterým touto formou děkujeme.

Účast byla velice dobrá a bylo příjemné vidět, že naše nově vzniklá buňka si velmi rychle získala své příznivce a sympatizanty. Celou akci vedl předseda vyškovské DM Štěpán Reich, který také po zahájení schůze představil program večera. Prvním bodem byl projev mluvčího vyškovské DM Martina Loužeckého, ve kterém bylo shrnuto vše podstatné, včetně prvních aktivit naší pobočky, a to sice propagace formou výlepu plakátů, účasti na demonstracích či navázání spolupráce s aktivisty z Německa (Junge Nationaldemokraten) či Itálie (Blocco Studentesco). Následoval projev předsedy Dělnické mládeže Erika Lamprechta, který kladl důraz především na rady mladším a méně zkušeným členům. Závěrem jsme byli pozváni na sportovní den DM, který se uskuteční 22.6 v Brně a další důležité události, které se konají pod taktovkou Dělnické mládeže.

Nejpodstatnějším bodem na programu pak bylo vytyčení cílů do budoucna a naplánování ekologických, solidárních a sportovních akcí DM Vyškov. Poté probíhala volná diskuze s našimi hosty.

Kontakt na místní organizaci DM ve Vyškově: dm-vyskov[zavináč]Safe-mail.net

-mbr-