Kulturní den DM a JN v Srbské Kamenici

25.7.2020 se uskutečnilo kulturní setkání s naším německým partnerem Junge Nationalisten (JN) a se s přátelenými Mladými nacionalisty. Zhruba čtyři desítky nacionalistů se v poledne sešly v Srbské Kamenici (Windisch Kamnitz), která leží na samé hranici Národního parku České Švýcarsko. Naším hlavním úkolem byla prohlídka linie Československého opevnění z roku 1938.

2020-07-25-1

Na cca 8 kilometrovém pochodu jsme narazili na několik železobetonových pevnůstek vzoru 37, známých jako ,,řopíky''. Nejdéle jsme se zdrželi u skanzenu lehkého opevnění č. 206, typu A140. Ochotný průvodce nám odpověděl na všechny otázky a prohlédli jsme si také vnitřek této vybavené pevnůstky, kterou mělo obsluhovat 7 mužů. U jedné z dalších pevností jsme se společně vyfotili s velkým krásným transparentem, který nechal vyrobit náš kamarád, vůdce saských JN a drážďanské NPD, Maik Müller. U hřbitova ve Všemilech (Schemmel) stojí pomník padlým německým hrdinům z 1. sv. války. Němečtí nacionalisté okamžitě tento pomník vyčistili od ptačích exkrementů. Došli jsme pak zpět do Srbské Kamenice, kde jsme na závěr poseděli v Restauraci. Zde jsme se občerstvili a dál jsme se všichni sbližovali.

2020-07-25-2

Náš společný kulturní den byl velice plodný. Na své si přišly i přítomné děti. V krásné přírodě jsme posílili naše přátelské vztahy s Němci. Shodli jsme se na tom, že minulost je minulostí a musíme hledět do budoucnosti, jak budeme dál bojovat za Evropu svobodných národů. Naše spolupráce bude dál pokračovat. Zkorumpovaný režim, antifašisté a ani ubozí špinilové nás nezastaví!

SPOLEČNĚ V BOJI ZA EVROPU!

Martin Aubrecht, předseda DM