Loď je plná! DM šířila pozvánky na německou protiimgrační demonstraci

12074961_1623493921254157_1399922460438738702_n 28. října 2015 Národně demokratická strana Německa (NPD) pořádá 2. listopadu v Berlíně demonstraci proti masové imigraci. Do propagace akce vkládají organizátoři nemalé prostředky a úsilí, a tak v rámci mezinárodní spolupráce požádali o pomoc i aktivisty DM. My jsme jejich nabídku s nadšením přijali a dne 18. října se čtyři mládežníci vydali na cestu do Berlína. Jen co jsme se dostavili na centrálu NPD, tak nás přivítal zmocněnec německých národních demokratů pro zahraniční styky Jens Pühse, který nás dovedl na náš pokoj. Po ubytování jsme se setkali s dalšími německými kamarády a podrobněji jsme prodiskutovali naši úlohu v této kampani.

Hned druhý den z rána jsme se pustili do samotného rozdávání letáků v městské části Köpenick. Každý den jsme měli vytisknutou mapu s vyznačenou oblastí, kde jsme následně operovali. Po dokončení předem určené oblasti jsme se vydali zpět na centrálu, kde jsme se vždy dozvěděli plán na další den.

V sobotu 24. října po posledním dni naší práce jsme se zúčastnili předvolebního kongresu berlínské NPD, kde byl mimo jiné i europoslanec Udo Voigt a člen celostátního vedení NPD Sebastian Schmidtke, který byl zvolen jedničkou NPD pro berlínské volby. Den poté jsme se vydali zpět do svých domovů.

Celý týden probíhal v přátelské náladě a mimo nových kamarádů, zkušeností a nápadů, jsme dostali i kalendář vydavatelství Deutsche Stimme a tričko berlínské zemské organizace NPD, které nám bude sloužit i jako vzpomínka na dobře strávený čas s našimi přáteli.

Celá akce je důkazem, že mezinárodní spolupráce s pronárodními organizacemi má budoucnost. Nejen že se můžeme obohatit o zkušenosti, ale zároveň poznáváme evrpskou kulturu a hlavně kamarády, kteří jsou obvzlášť potřeba v našem společném boji. Evropa je nyní na pokraji rozpadu, který způsobuje nejen vlna imigrantů z kulturně zcela odlišného prostředí, ale i vnitřní rozpory, a to jak ze strany nekompromisního diktátu EU, tak i díky zkorumpovaným vládním režimům upřednostňujícím imigranty a nepřizpůsobivé před vlastními občany. Nic však není ztraceno a my stále věříme, že společně dokážeme zvrátit osudy našich národů.

 

Evropa, mládež, revoluce!

Viktor Táborský, předseda DM Ústí nad Labem