MARTIN AUBRECHT /PŘEDSEDA DM/: SMRT V KLEŠTÍCH GLOBALISMU

Hjc31wllrbo

Válka na Ukrajině úzce koresponduje s ,,pandemií'' covidu. Ptáte se jak? Čína tento typ koronaviru uměle vytvořila pro potlačení demonstrací v Hongkongu a pro posílení totalitních režimů většiny států světa, kterou si přáli globalisté. Farmaceutické firmy, které produkují experimentální vakcíny proti covidu, si zároveň mastí kapsy. Lidé si díky lockdownům a dalším restrikcím zvykli na postupnou nesvobodu a žití ve strachu. To byl účel jejich hry, aby dnešní válka na Ukrajině se všemi jejími dopady (včetně těch ekonomických), nebyla pro lidi tak velkým šokem. Buďte si jisti, že covid znovu ,,udeří''! Budou nás chtít povinně vakcinovat s výmluvou na válečnou situaci ve světě a nutné solidaritě. Již teď vidíme akcelerující potírání svobody slova a ohavnosti spojené s nouzovým stavem, kdy musíme krmit také ukrajinské dezertéry a nepřizpůsobivé parazity migrující z jejich země. S dočasnou pomocí pro ukrajinské děti, ženy a starce problém nemám.

Globalisté tuto válku vymysleli šalamounsky. Vědí, že na Ukrajině žije drtivá většina Ukrajinců. Ukrajinci jsou početným bílým národem. Pomocí ruských barbarů je chtějí zlikvidovat. Tito vrazi pravděpodobně zaútočí i na další bílé národy. Rusko je multikulturním totalitním státem etnických Rusů, muslimských i nemuslimských mongoloidních národů a muslimských Kavkazanů. Pomatení čeští proputinovští ,,vlastenci'' argumentují tím, že Putin je proti homosexuálům. To je ovšem jediné pozitivum současného Ruska. Kdo mě zná, tak ví, že jsem striktně i proti destruktivní multikuturní západní politice. Jako radikální český nacionalista musím být na straně ukrajinských nacionalistů, kteří brání svoji krev a území proti odpornému zlu z Ruska! Globalističtí bastardi se zbaví velkého počtu zahraničních nacionalistů, kteří padnou v boji za bílou Evropu po boku Ukrajinců. Už není cesty zpět! Ukrajinský národ tuto genocidu neodpustí a praví nacionalisté také ne! Čekají nás těžké časy biblických parametrů! Zároveň mě trápí ekologické katastrofy z války plynoucí. Příroda za nic nemůže.

Vždycky budou dva bloky, které budou stát proti sobě a využívat strachu lidí pro svůj morbidní byznys. Probíhá přeformátování světa! NWO je skoro ve fázi svého definitivního nastolení. Já plivu na covidisty a proruský kolaboranty! Jako dlouholetý člen Dělnické mládeže a domobrany jsem dobře připraven na útoky od antifašistů i proruských kolaborantů a budu bránit sebe i svoji rodinu! Občanská válka v Evropě je za dveřmi a může se stát, že nejen ta. Já ti dobře radím: ,,Užívej si zbytek života, připravuj se na boj, lidem kteří tě zradili už druhou šanci nedávej a až nastane ta chvíle, neměj žádný soucit se zrádci národa nebo s novými okupanty!''