MIROSLAV PISKAČ /DM ZLÍN/: BUREŠ VS. PÁVEK (BABIŠ VS. PAVEL)

Zlociny-komunismu-nelze-odpustit Čeká nás druhé kolo komediální show Boj o Hrad! A to dvou kolegů soudruhů komunistů bývalého ministra financí a premiéra Andreje Babiše a bývalého generála Petra Pavla. Je až do očí bijící, jak veřejnoprávní televize Prima CNN, ČT, Nova atd. a rádoby celebrity, herci jistého etnika, podporují rudého bolševika generála Pavla. Kampaň médií je zcela jednostranná, a to zlý Babiš (Bureš) a hodný a téměř Mesiáš, novodobý Ježíš Kristus Petr Pavel (Pávek). Samozřejmě druhý rudý bolševik Andrej Babiš má máslo na hlavě díky svým kauzám Čapí hnízdo, unesení svého syna na Krym atd. Největším paradoxem ovšem je, že Pávek má podporu od takzvaných antikomunistů, kteří nemají rádi Bureše, ale světe div se, druhý bolševik nevadí! Zejména ho podporuje spolek eurodemokratických bolševiků Milion chvilek pro demokracii, což je opravdu úsměvné. Jeden bolševik vadí, druhý je v pořádku. Jeho zastánci také opakují, že se P. P. za těch třicet let po sametové revoluci zcela změnil a už je to řádný demokrat. Ano, který sloužil cizím zájmům a krvavým penězům v globalistické teroristické organizaci NATO. Pan generál byl její součástí, a tudíž má na svých rukou krev nevinných lidí, které zabily bomby v Afghánistánu, Iráku, Sýrii, Libyi a bývalé Jugoslávii. Pan generál není žádný válečný hrdina, jak se píše na jeho plakátech, nýbrž je to válečný zločinec!

Nesmíme ani zapomenout na bývalého premiéra Andreje Babiše, který ani ne před dvěma lety nařizoval spolu ze svou vládou protizákonná covidová opatření. Nutil lidem nevyzkoušenou nebezpečnou vakcínu, zakazoval lidem se bavit, chodit do restaurací a hospod. Prostě kýval na vše, co zločinecká WHO chtěla a aby farmaceutické firmy měly zisk ze zrůdné vakcíny. Zkrátka podporoval covid podvod.

Jestli vyhraje bolševik jedna či dva, tak to bude sloužit zcela cizím zájmům - více Bruselu, více globalizace, více podřízenosti.
Proto říkám: ,,Není žádné větší a menší zlo, volíme bolševické zlo! Tohle je výsledek sametového podvodu. Jeho červivé a shnilé plody sklízíme doteď. Řekněme stop komunismu a ,,demokracii''! Buďme národní a sociální!''