MIROSLAV PISKAČ /DM ZLÍN/: KRIZE, KRIZE A JEŠTĚ JEDNOU KRIZE!

Dm-proti-komunismu-kapitalismu-a-socialni-nejistote Je to už půl roku, co ruská vojska zaútočila na Ukrajinu. Od té doby stále od představitelů demokratické vlády a rádoby odborníků slyšíme, jak si budeme muset utáhnout opasky, že nebude dostatek plynu a elektřiny, poroste inflace, zdraží vše, nastane nedostatek potravin, nafty atd. Samozřejmě, že u kohoutku s plynem stojí bolševik Putin, který je i největším dodavatelem do západní Evropy. Položme si pár otázek. Kdo reguluje inflaci, ceny plynu a elektřiny? Je to Putin? Nikoliv. Inflaci uměle vytváří banky a bankéři dle libosti a jak se jim to dle situace zrovna hodí. A to samé i elektřina a plyn. Jsou to stále ty stejné energie.

Nemůže už snad nikoho překvapit, že díky EU a její protinárodní politice všech členských států, se řítíme zpět do pravěku! A vymýšlení nesmyslů jako Green deal (zelená dohoda ) a emisní povolenky? Green deal podepsal bývalý premiér České republiky Andrej Babiš a byl to také Babiš, kdo nezrušil emisní povolenky. Copak mu za to asi soudruzi v Bruselu slíbili? Bývalý premiér má velký podíl na zvyšování cen energií díky globalistickým nesmyslům, které podepsal a nezrušil v zájmu naší země. Nenechte se Babišem zmást! On je stejně nastrčená loutka svých loutkovodičů jako premiér Fiala. Oba dva plní Agendu 2030 - plán na totální zotročení a zničení našich posledních zbytků svobod! Babiš není žádný Mesiáš a zachránce, který nás osvobodí ze spárů Fialy, jak si mnozí myslí, jako např. i účastníci demonstrace proti Fialově vládě. To je naprosto směšné a absurdní!

Nalijme si čistého vína. Naši situaci žádné podvodné demokratické volby nevyřeší. Kdyby totiž volby měly něco změnit, tak by je zakázali!