Mladí lidé nad propastí

Img_20190121_165915_936 23. ledna 2019 V dnešní době je čím dál tím víc vzácnější, když se české rodině narodí dítě. K narození nového človíčka jsou kladeny překážky v podobě potratů, honby za kariérou či bídy zadlužených párů. Tento trend vyhovuje vládnoucí liberální demokracii, která baží po snižující se natalitě českých lidí. Chce totiž postupně zlikvidovat tradiční rodinu a nahradit Čechy, Moravany a Slezany imigranty.

V panující bezcitné konzumní společnosti rodiče často své dítě posadí k televizoru nebo mu dají do ruky tablet, na kterém si brzy vypěstuje závislost. Od této chvíle ho de facto zpracovává tento režim. Například TV stanice ,,Déčko'' servíruje děcku multikulturní pořady, kde se propaguje islám a homosexualismus. To ale tomuto sprostému systému nestačí. Chce totiž z dítěte vychovat konzumní bytost a bombarduje je agresivní reklamou. V Německu ,,pokročili'' o něco dál. Zjistil jsem totiž šokující skutečnost, že v místních školkách zavádějí tzv. ,,Mazlící koutky'', kde učitelka vyzve dítě, aby si vybralo jedno či 2 děti a pod jejím dohledem si děti vzájemně osahávají genitálie! Jen podotýkám, že si může vybrat i děti stejného pohlaví.

Na našich základních školách jsou učebnice, kde je nestydatě propagován multikulturalismus. Aby toho nebylo málo, tak probíhá povinná inkluze, díky které se mezi normální děti často objevují zaostalí nepřizpůsobiví jedinci, kteří brzdí normální výuku. Dnešní adolescenti mají opravdu ubohý vkus v trávení volného času. Skoro vůbec nesportují a většinu času tráví s mobilním telefonem v ruce. S kamarády často komunikují jen prostřednictvím sociálních sítí. A jaké mají vzory? Většinou jen teplé zpěváky ze Superstar nebo z Babišova ,,Óčka''. Nemusím jistě rozvádět zvyšující se výskyt drogově závislých adolescentů, kteří kvůli drogám utečou z domova a živí se jako prostitutky nebo prostituti, aby si vydělali na drogy.

Když mladý člověk vystuduje nebo se vyučí, tak nastává zlom. Musí si najít práci a časem se osamostatnit. Tento režim nechce podpořit mladé pracující lidi, aby si založili rodinu. Buď mají to štěstí, že bydlení zdědí nebo se musí zadlužit na celý život. To je bohužel častějším jevem. Mladý člověk se tak stane otrokem systému, kde se v práci bojí ozvat proti zaměstnavateli. Rodina často jen přežívá a nemůže si dovolit mít dítě.

Nastínil jsem zde celý začarovaný kruh. Dělnická mládež chce tento odporný začarovaný kruh zničit! Hledáme právě tebe, abys nám pomohl zachránit budoucnost mladých! Přidej se k nám!

Martin Aubrecht, předseda Dělnické mládeže