Na úspěšném Dni německé budoucnosti vystoupila i DM

Tddz003 9. června 2014 Tag der deutschen Zukunft, Den německé budoucnosti, je každoroční demonstrace německých národních sil, která se letos konala po šesté v řadě, poprvé však v saském hlavním městě Drážďanech. Poselství tradiční akce je jasné. Tuzemský národ na německé půdě v důsledku řízené masové imigrace vymírá. Imigrace není pro domácí obyvatele příliš šťastná ani z hlediska bezpečnostní politiky, což každoročně dokazují statistické údaje.

Taková situace je prakticky stejná v celé Evropě, někde jsou důsledky znatelnější již nyní, jinde místní čekají zkušenosti s důsledky imigrační politiky později. To je hlavní důvod, proč demonstraci německých nacionalistů podpořili vlastenci z mnoha koutů Evropy. Evropští nacionalisté totiž v 21. století nejsou žádnými šovinisty a jsou s to postavit se bok po boku v boji za přežití evropského ducha. Na dni německé budoucnosti tak byli vidět a slyšet také reprezentanti z České republiky, Slovenska, Finska, Nizozemska a Dánska.

Právě projev předsedy Dělnické mládeže Erika Lamprechta celou akci zahájil. Slovo dostali také zástupci hnutí odporu z Finska, místopředseda NPD Karl Richter a v druhé projevové části také další zástupci německých organizací či volných národoveckých struktur.

Celé shromáždění doprovázelo opravdu masové nasazení policejních složek, k vidění byly bez přehánění stovky policejních dodávek a policistů. Právě Drážďany jsou známy jako nepříliš pohostinné místo pro akce německých nacionalistů, jak lze vyvozovat z obstrukcí, jaké provázejí únorové vzpomínky na oběti spojeneckého bombardování města. Přesto celá akce proběhla naprosto bez jakýchkoliv omezení v plném rozsahu, což sami pořadatelé snad ani nečekali. Naprostý úspěch byla akce nejen z hlediska pořadatelů, ale i naší. Je to příjemný pocit - vidět, že evropští nacionalisté stojí ruku v ruce na jedné frontě.

Na závěr se ještě sluší objasnit, co jsou zač obvyklí protidemonstranti, jaké ostatně známe i z našich shromáždění. Na samý závěr demonstrace pořadatelé nechali zahrát německou hymnu, při níž pískot protidemonstrantů jen zesílil. Takové projevy sebenenávisti takzvaných antifašistů jsou už opravdu na zvážení návštěvy lékaře, nemyslíte?

-red-

Fotoreport na stránkách akce