Nacionalisté uklízeli odpadky v okolí pramene Světice v Mělníku

10.4.2017 8. dubna 2017 jsme po roce opět uskutečnili jarní úklid pramene Světice a jeho okolí. Dělnická mládež spojila síly s členy DSSS a se zástupcem Ľudové strany Naše Slovensko. Tým doplnili naši sympatizanti, kterým není lhostejný osud naší přírody. Sebraný odpad jsme třídili a odnášeli do sběrného dvora.

 

1-melnik

 

 

Nikdo z nás nemohl pochopit, jak mohou lidé bezohledně ničit tak křehký ekosystém. Místa, která jsme minulý rok uklízeli, byla znovu zanesena všemi možnými druhy odpadu. Přitom sběrný dvůr není daleko. Opět se potvrdilo, že mezi námi žije stále více bezcitných konzumních bytostí. Tomuto ohavnému režimu takové obyvatelstvo vyhovuje. Jsou i lidé, kteří odpadky do přírody neodhazují, ale ve volbách stejně volí odnárodněné politické zrůdy. A tyto odporné kreatury podporují imigraci do Evropy! Nemusím jistě rozvádět, jak se imigranti při svém pochodu Evropou chovají k přírodě. Naproti tomu DSSS je silně ekologickou stranou. ,,Zelené‘‘ strany mají v programu ekologii jen jako alibi, aby mohli nerušeně podporovat perverzní neomarxistické pokusy. Pokud skutečně milujete přírodu, volte DSSS!

 

2-melnik

 

Domnívám se, že jsme odvedli dobrou práci. Kvetoucí rostliny vypadají hned lépe, když vedle nich není hromada doneseného smetí. Děkuji za účast kamarádům z Ústecka, Mělníka a místopředsedovi DSSS panu Černému. Velké díky patří i Mirovi z Ľudové strany Naše Slovensko z východního Slovenska, který je zde na soustředění v rámci nacionalistické spolupráce mezi východním Slovenskem a Středočeským krajem. (foto: Milan Nečil)

 Martin Aubrecht (DM Mělník)