(Od příznivce) Nemám jinou volbu než DM a DSSS

Dm49.říjen 2017

        Už v době, kdy jsem býval na škole, jsem sem tam zaslechl něco o Dělnické mládeži. Většinou to nebylo nic dobrého. I ve zprávách nebo na internetu to bylo podobné. Já jsem však vždy tak trochu tíhl k vlastenectví, a když jsem začal sledovat veřejné dění a něco si sám zjistil o DM, zjistil jsem, že v něm jsou lidi, se kterými bych se na názorech určitě shodl.

        Už je to pár let, co jim fandím a od nich jsem se dostal i k Dělnické straně, kterou sem tam podpořím na nějaké akci a dnes už samozřejmě také i při volbách. Dělnická mládež i Dělnická strana jsou dnes v České republice pojmy, které zná většina lidí. Navíc jejich činnost neustává, naopak se rozvíjí třeba i do zahraničí, a to mně dává naději, že tento spolek a strana jednou dojdou ke svému vytouženému cíli.

        Dnes je pro mě víra v úspěch Dělnické strany a Dělnické mládeže samozřejmá. Ale nebylo tomu tak vždy. Přiznám se, že jsem jeden čas koketoval i s jinou stranou. Nakonec mně však došlo, že zde není jiná volitelná strana a to z jednoho prostého důvodu. Dělnická mládež a Dělnická strana jsou jedinými nositeli národně sociálních ideálu v ČR. To byl ten důvod, proč jsem nakonec zůstal u svých, a teď už vím, že tomu tak bude navždy. V dobrém i ve zlém, až ke konečnému triumfu.

L.K.

Vaše komentáře: