Novoroční rozhovor s předsedou Dělnické mládeže

271138761_126656973177449_2586065487175860296_n1) Martine, v čele DM jsi dnes přesně 3 roky a jeden měsíc. Jak bys zhodnotil své dosavadní působení ve své funkci?

Bez nadsázky mohu říci, že jsem se čela DM chopil jako krizový manažer. V roce 2018 totiž tehdejší členové předsednictva položili své funkce a stáhli s sebou většinu členů pryč. Podařilo se nám situaci stabilizovat a získat spoustu nových odhodlaných členů. Náš styl se v porovnáním s obdobím před rokem 2018 změnil. Naše ideály národního socialismu zůstaly samozřejmě konstantní, ale vsadil jsem na větší pestrost našich akcí a osobnější přístup k našim členům. Dělnická mládež je stále nejsilnější mládežnickou nacionalistickou organizací, která u nás působí bezkonkurenčně nejdéle, takřka 13 let. Náš spolek má zvučné jméno a jsem na to velice pyšný.

2) Znám tě jako velice čestného a kamarádského člověka, který pro Dělnickou mládež dýchá. Nikdy ses nebál být na všech akcích v první linii a některé byly kolikrát i hodně nebezpečné. Zůstaneš stejný i v tomto roce?

Děkuji Jirko, vážím si toho. Snažím se být vzorem pro všechny naše členy. Nesnáším, když mi někdo lže, takže dokážu být i velmi nepříjemný. Jsem zásadový, takže se nezměním. Čest a věrnost. Na tom si opravdu zakládám. Někteří se pozastavují nad tím, že jako předseda dělám ,,špinavou'' práci, ale já prostě nedokážu jen sedět a dirigovat.

3) Nedávno předsednictvo odsouhlasilo snížit věkovou hranici pro vstup nových členů do DM z 15 na 14 let. Je to podle tebe správné rozhodnutí?

Bezesporu ano. I já jsem pro tento návrh zvedl ruku. Hlásí se k nám mnoho 14 letých chlapců i dívek. Máme šanci ukázat jim správnou cestu a ochránit je před nechutnou propagandou LGBT a multikulturalismu, která se na ně valí ve školách, na internetu a v televizi. Starší členové inspirují mladší a naopak. Tuto cestu považuji určitě za správnou.

4) Jak covid poznamenal DM?

Negativně i pozitivně. Hodně akcí jsme museli kvůli totalitním nařízením zrušit. Zároveň si mnoho lidí uvědomilo, že jsme měli celou dobu pravdu. Žili jsme v totalitě, kterou teď vyšperkovali covidismem. Používají salámovou metodu, kdy nám postupně, kousek po kousku, ukrajují naši svobodu. Ten odporný hRABIvý pařát se při tom krájení dozajista řízne a nakonec vykrvácí!

5) Prozradíš našim čtenářům, jaké aktivity plánujeme realizovat v tomto roce?

Budeme pokračovat v naší pestré škále činností, kdy si každý přijde na své. Politický aktivismus, kurzy přežití, kurzy sebeobrany, sportovní aktivity, vzdělávací programy, kulturní akce atd. Chceme prohlubovat navzdory covidu spolupráci s našimi německými partnery z Junge Nationalisten (JN) a s dalšími evropskými mladými nacionalisty. Tento rok bude klíčový, protože ziskuchtivá hladová saň si je jistá prosazením povinné experimentální vakcinace proti covidu. Pach občanské války jistojistě ucítí každý z nás. Připravované projekty zde z taktických důvodů prozradit nemohu.

6) Co bys vzkázal lidem, kteří by k nám chtěli vstoupit, ale stále ještě váhají poslat přihlášku nebo nás kontaktovat?

Už dnes vyplň přihlášku a na nic nečekej! Kdykoliv nás můžeš kontaktovat. Naši lidé s tebou vše proberou. Pokud máš nacionalismus v srdci a chceš být někdo, tak jsme pro tebe jasná volba. Dělnická mládež je rodina, která tě neopustí. Národ krvácí ve špíně multikulturalismu a covidismu! Tak na co ještě čekáš?!

7) Jménem redakce DM ti přeji šťastný Nový rok 2022 a hodně sil do práce pro Dělnickou mládež. Prozradíš nám na závěr, jaké jsou tvé záliby?

Děkuji. I tobě Jiří, celé redakci a všem ostatním členům, příznivcům a sympatizantům přeji šťastný nový revoluční rok 2022. Nezapomeňte, že žijete jen jednou a pravda je na naší straně. Nemůžeme si dovolit prohrát. Už nikdy!

A konečně k tvé poslední otázce. Mé záliby: rodina, Dělnická mládež, pobyt v přírodě, cestování, fitness, běh, kolo, stolní tenis, střelba, sebeobrana, prepperství, četba, hudba.

-red-