Ochrana zvířat nejsou jen slova

15036675_1227053977361125_8194766544031052665_n 12. listopadu 2016 Jedním z důležitých témat, na které se kromě migrační krize a diktatury Bruselu je nutné zaměřit, je ochrana zvířat a životního prostředí. Tresty za týrání zvířat, tvorbu nelegálních skládek a znečišťování vody a ovzduší by měly být daleko vyšší, než jsou teď, protože jestli chceme žít v čisté , krásné a zdravé zemi, kde budeme s radostí moci vychovávat naše děti, tak se na ochranu přírody a zvířat musíme bezpodmínečně zaměřit.

Tento týden vláda podala návrh na vytvoření zákona, který by měl zrušit veškeré kožešinové farmy v České republice. Kupodivu se k návrhu vyjadřila většina poslanců kladně, takže pevně věřím, že tento zákon bude schválen. V reportáži hlavních zpráv TV Nova se k návrhu tohoto zákona vyjádřil majitel jedné kožešinové farmy se slovy, že “tohle je zase nápad nějakých krajně levicových veganských skupin.” Podle toho pána asi každý, kdo nesouhlasí s týráním zvířata a s chovem zvířat pouze pro kožešinu, je hned krajně levicový aktivista? To rozhodně ne. Nejsme žádní levicoví aktivisté, neomarxisté, antifašisté, ani podobná lůza. Jsme jenom obyčejní mladí lidé, kterým není lhostejné, že se tady chovají a zabijejí zvířata v nelidských podmínkách jen proto, aby si někdo namastil kapsu.

Když člověk získává informace nejen ze zkorumpovaných médií, které se vám každý snaží nacpat do hlavy, tak zjistí daleko více věcí, které nejsou jinak zřetelné. Mezi tyto věci patří prakticky celá historie, která byla psána tak, aby vyhovola světuvládnoucím a majetným rodinám izraelskeho původu. A také nelidské a odporné věci, které se provádějí na zvířatech! Například ve velkoprůmyslových mlékárnách k takovému zacházení dochází velmi často, krávy tam jsou chovány v malém prostoru a prakticky za celý život se nepodívají ven. Celý život jsou neustále umělé oplodňovány, aby se jim neustále vytvářelo mléko, a mláďata jsou jim ihned odebírána. Spousta krav tím, že celý život neustále dojí mléko, dostane velkou řadu nemocí. A tak to probíhá v jakékoliv velkoprůmyslové živočišné výrobě, ne jen u krav.

A proto je potřeba aby se lidé i nad tímhle zamysleli a začali společně s námi chránit naši vlast, zvířata a přírodu! Věřit ve svoji vlast, aby naše země vzkvétala, aby byla bezpečná a krásná pro naše děti. A ne věřit všem těm lhářům, zlodějům, korupčníkům, prolhaným a zkorumpovaným médiím. Je potřeba, aby si lidé tvořili svůj názor a aby se začali svobodně rozhodovat. Většina lidí nemá svůj vlastní názor, má názor vytvořený propagandou, která mu je každý den servírovaná.

Tohle je jeden z důvodů, proč se stále daří vládnoucím polistopadovým pseudopolitikům a zlodějům okrádát slušné lidi. A proto v současné době je jediné řešení, a to DSSS a DM, které hájí národní zájmy a zájmy všech slušných občanů a právě ti si musejí uvědomit, že oni jsou ti, kdo to může všechno změnit.

Roman Krištof
předseda MO DM Svitavy