POSLEDNÍ ROZHOVOR S PŘEDSEDOU DM MARTINEM AUBRECHTEM

Posledni-rozhovor-s-predsedou-dm-martinem-aubrechtem 1) Martine, mohl bys našim čtenářům objasnit, proč je tento rozhovor s tebou poslední?

Příští týden se koná IX. celostátní sjezd Dělnické mládeže, kde se bude volit nové předsednictvo. Dle stanov již nemohu znovu kandidovat a musím v DM končit, což plně respektuji.

2) Členem DM jsi 11 let. Co pro tebe Dělnická mládež znamená?

Troufám si říci, že DM je moje druhá rodina, která mi bude velmi chybět. Zažil jsem zde spoustu perfektních akcí a poznal mnoho nových kamarádů, včetně zahraničních kolegů ze spřátelených nacionalistických organizací. Naučil jsem se zde plno věcí a jako předseda jsem se snažil motivovat ostatní a předával jim své zkušenosti. DM pro mě byla vždy jistotou v této odporné době rasového a kulturního úpadku.

3) Předsedou DM jsi bezmála 5 let. Co tě dokázalo nejvíce vytočit u některých našich, teď již bývalých, členů?

Lhaní a nedisciplinovanost. Takových členů se musíme vždy co nejdříve zbavit. Já osobně druhou šanci nedávám. Život je příliš krátký na to, abychom ztráceli čas s toxickými lidmi. Disciplína je všechno. V ní tkví úspěch. Také mne vytáčela zbabělost u některých bývalých členů, kdy se nechali zastrašit antifašisty na internetu. Vlastně nám tak antifa pomohla vytřídit zrna od plev. Zbabělce nepotřebujeme!

4) Naši čtenáři jsou jistě zvědaví, jak bude vypadat složení nového předsednictva. Prozradíš nám alespoň, koho by sis přál jako svého nástupce? 

Nezlob se, ale to ti bohužel prozradit nemohu. Ani ti v tomto rozhovoru nesmím říci, co bude předmětem hlasování nově zvoleného předsednictva. Každopádně mi věř, že nové vedení DM budu volit podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.

5) Jak hodnotíš nacionalistickou scénu v ČR?

Od začátku války na Ukrajině se nacionalistická scéna ještě více rozdělila na proruskou a proukrajinskou. Není jistě potřeba to dále rozvádět. Na toto téma jsme napsali již několik článků. Jsem přesvědčen o tom, že nacionalismus má u nás velký potenciál. Naši zemi čekají těžké časy a jediným lékem bude národní socialismus. Musím bohužel dodat, že se v ČR 5 let vyskytuje nám ideologicky blízká organizace, ve které jsou narkomani. Tuto ideologickou schizofrenii absolutně nechápu. V Dělnické mládeži máme k drogám nulovou toleranci a vždy tomu tak bude!

6) Co plánuješ po svém odchodu z DM?

Pečlivě předám celou agendu svému nástupci. Dělnické mládeži v budoucnu velmi rád pomohu jako konzultant. Mám také jisté politické  ambice, které zde z taktických důvodů neodkryju. Rozhodně budu v odporu pokračovat dál. Boj nelze vzdát!

Děkujeme ti za rozhovor a za skvělou práci, kterou jsi pro DM vykonal.

Já zase děkuji, že jsem mohl být součástí Dělnické mládeže a přeji organizaci mnoho úspěchů.

-red-