ROZHOVOR S ČLENEM PŘEDSEDNICTVA DM MIROSLAVEM PISKAČEM

Rozhovor-s-clenem-predsednictva-dm-miroslavem-piskacem 1) Mirku, mohl by ses našim fanouškům představit a prozradit jim, jaké jsou tvé záliby?

Zdravím, jmenuji se Mirek Piskač. Bydlím ve Zlínském kraji. Mám 34 let. Mezi mé záliby patří četba knih, historie, hudba, venčení psů, vaření atd.

2) V Dělnické mládeži jsi pěknou řádku let. Co pro tebe naše nacionalistická mládežnická organizace znamená?

Ano, v Dělnické mládeži už jsem pěknou řádku let, i když s přestávkou. DM pro mě znamená hodně. Především je to organizace, která se nebojí a bojuje proti tomuto zkorumpovanému liberalnímu neomarxistickému režimu.

3) Víme, že tě policie zastrašuje kvůli tvým politickým názorům. Co bys vzkázal lidem, kteří jsou stejně jako ty šikanováni tímto prohnilým liberálně - ,,demokratickým'' režimem?

Kamarádům a spolubojovníkům, kteří jsou zastrašováni tímto lžidemokratickým režimem, radím, nenechte se zastrašit a vytrvejte v boji za naši věc, za náš národ a rasu! Já věřím, že tento režim, rádoby demokratický v čele s Euro-bolševickou unií, brzy padne.

4) Měl bys slitování se zkorumpovanými politiky, kteří rozkrádají naše národní bohatství a nestyděli se ještě nedávno rozdupávat na prach osobní svobodu člověka při takzvané koronavirové ,,pandemii''?

Ne, žádné slitování bych neměl! Jsou to vlastizrádci, kteří zradili naši zem pro své zájmy a pro zájmy nadnárodních korporací. A o tom je taky celý tento systém takzvané demokracie postavený na lžích a penězích.

5) Je podle tebe náhoda, že propagandistická Česká televize má ve svém kanále pro děti ČT Déčko ve znaku duhu?

O žádnou náhodu se nejedná. Není tajemstvím, že liberální neomarxisté prostřednictvým svých médií šíří protinárodní myšlení. Vše, co je přirozené a normální, se snaží zničit i pomocí našich dětí, kterým už od mala vymývají mozky nesmysly jako LGBT, rovnost atd. a to za podpory protinárodní EU.

6) Jaké je tvé oblíbené motto?

Silnější vítězí!

Děkujeme za rozhovor a přejeme ti hodně dalších úspěchů v našich řadách.

-red-