ROZHOVOR S ČLENKOU PŘEDSEDNICTVA DM KLÁROU MOSTECKOU

Klara-mostecka-clenka-predsednictva-dm 1) Můžeš našim čtenářům o sobě něco málo říci?

Je mi 25 let, bydlím v Berouně a pracuji jako dispečerka v kalírně. Mezi mé koníčky patří tvorba videí na YouTube, hlavně creepypasty a urbex, prostě mám ráda tajemno. Kromě toho judo, lyžování, pokec s přáteli, atd.

2) Co tě přimělo vstoupit do řad DM?

Nemohla jsem se dívat, jak režim devastuje naši zem. Hledala jsem tu správnou cestu, až jsem ji našla a vstoupila do DM. Dělnická mládež mi naprosto vyhovuje.

3) Kromě toho, že jsi členkou předsednictva DM, jsi také předsedkyní místní organizace DM Beroun. Jaká je spolupráce s ostatními členy DM?

Spolupráce s ostatními členy DM je fajn. Když je potřeba, tak naši lidé podpoří akce jiné buňky DM a naopak. Oceňuji dobrou komunikaci mezi vedením DM a řadovými členy. U nás v Berouně plánujeme zajímavé věci, o kterých určitě uslyšíte.

4) Co bys vzkázala lidem, kteří ještě váhají vstoupit do DM?

Podívejte se na mě. Jsem holka a vstoupila jsem. Zažila jsem v DM i nebezpečné chvíle, kdy mě například na demonstraci napadl nepřizpůsobivý parazit, kterému jsem musela v sebeobraně nastříkat slzný plyn do očí. Takže klukům říkám: ,,Nebuďte bábovky a přidejte se k nám!''. Holky se také nemusí bát vstoupit. Kluky máme slušný a budou vás bránit.

Děkujeme ti za rozhovor a přejeme ti hodně úspěchů v DM i v soukromém životě.

-red-