ROZHOVOR S MÍSTOPŘEDSEDOU DM PATRIKEM ČÍŽKEM

Rozhovor-s-mistopredsedou-dm-patrikem-cizkem 1) Ahoj Patriku, mohl by ses našim příznivcům představit, jaké jsou tvé zájmy?

Narodil jsem se v Klatovech, kde žiji dodnes. Je mi 35 let. Pracuji ve výrobě izolací na zásobníky na teplou užitkovou vodu. Mezi mé zájmy patří např. četba, plavání, procházky v přírodě, ezoterika, jízda na kole a další.

2) V Dělnické mládeži jsi spoustu let, co tě do ní přimělo vstoupit?

Není mi lhostejné, jak současný zkorumpovaný režim pomalu vysává, rozkrádá tuto zem a zadlužuje její občany na x generací. Do Dělnické mládeže jsem vstoupil proto, že chci bojovat za lepší budoucnost pro naše děti. Jsem také řadu let členem DSSS. Strkat hlavu do písku není řešení.

3) Jak se díváš na současnou bezpečnostní situaci v ČR, v souvislosti s přibývajícím počtem cizinců u nás?

Z bezpečnostního hlediska žádnou výraznou změnu nepozoruji. Problém je někde jinde. Za prvé pomáháme Ukrajině víc, než si můžeme v naší současné ekonomické situaci a s astronomickým státním dluhem dovolit. Za druhé ukrajinský uprchlík dostane bydlení, MHD zdarma, práci apod. a český bezdomovec zase nedostane nic. To rozhodně není v pořádku. Pomáhejme nejprve vlastním lidem, teprve potom ostatním (pokud na to budeme mít).

4) Za svého působení u nás jsi měl mnoho dobrých nápadů. Můžeš nám prozradit, na co se zaměříš v příštím roce?

Připravuji projekt, který má ukázat veřejnosti, že vlastenci nejsou žádní bubáci, které z nich dělá režim a média. Že jsou to normální lidé, kteří mají snahu změnit věci k lepšímu a nespokojí se jen s brbláním u piva, jak je tady všechno na pytel.

5) Jaké je tvé oblíbené motto?

K vítězství zla stačí, aby dobří lidé seděli se založenýma rukama.

Děkujeme ti za rozhovor a přejeme ti krásné prožití vánočních svátků a mnoho sil v politické práci v novém roce.

-red-