Úklid přírody v Krásném Březně

2019-11-2-1

Dne 2.11.2019 Dělnická mládež pomohla kamarádům z Mladých nacionalistů a Národní demokracie s čištěním přírody v Krásném Březně (Ústí nad Labem). Jako cíl jsme si vytyčili sběr odpadků v bývalém parku. Toto místo bylo neskutečně zohyzděno odpadky všeho druhu. Od bezdomoveckých hadrů až po počítačové komponenty. Je tak krásně vidět, že místní přírodu s oblibou ničí jak sociálně slabší, tak i movitější spoluobčané. Nelezli jsme 2 injekční stříkačky bezohledných narkomanů. Přivolali jsme městskou policii. Strážník jehly předpisově zlikvidoval a my mu za to rádi poděkovali.

Uklidit vše by byl pro naši skupinu nadlidský úkol. Efektivně jsme tedy uklidili jen některá místa, kde prostředí krásně prokouklo a doufáme, že v pročištěných křovinách najdou své bezpečné útočistě některé živočišné druhy. Nasbírané pytle se směsným odpadem a plasty jsme odnesli do kontejnerů nedalekého sídliště.

Pokud jde o čistý národ a čistou přírodu, tak spolu musí všechny nacionalistické skupiny táhnout za jeden provaz. Chceme tomu jít příkladem. Spolupracujme spolu! Jedině tak můžeme tento podlý totalitní režim porazit!

Martin Aubrecht, předseda DM


 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie