Úklid přírody v Krásném Březně

2019-11-2-1

Dne 2.11.2019 Dělnická mládež pomohla kamarádům z Mladých nacionalistů a Národní demokracie s čištěním přírody v Krásném Březně (Ústí nad Labem). Jako cíl jsme si vytyčili sběr odpadků v bývalém parku. Toto místo bylo neskutečně zohyzděno odpadky všeho druhu. Od bezdomoveckých hadrů až po počítačové komponenty. Je tak krásně vidět, že místní přírodu s oblibou ničí jak sociálně slabší, tak i movitější spoluobčané. Nelezli jsme 2 injekční stříkačky bezohledných narkomanů. Přivolali jsme městskou policii. Strážník jehly předpisově zlikvidoval a my mu za to rádi poděkovali.

Uklidit vše by byl pro naši skupinu nadlidský úkol. Efektivně jsme tedy uklidili jen některá místa, kde prostředí krásně prokouklo a doufáme, že v pročištěných křovinách najdou své bezpečné útočistě některé živočišné druhy. Nasbírané pytle se směsným odpadem a plasty jsme odnesli do kontejnerů nedalekého sídliště.

Pokud jde o čistý národ a čistou přírodu, tak spolu musí všechny nacionalistické skupiny táhnout za jeden provaz. Chceme tomu jít příkladem. Spolupracujme spolu! Jedině tak můžeme tento podlý totalitní režim porazit!

Martin Aubrecht, předseda DM