Ve Vyškově proběhl vánoční večírek DM

Vecirek111 16. prosince 2014 Jihomoravské okresní město Vyškov se stalo v polovině prosince dějištěm vánočního večírku Dělnické mládeže (DM). Vánoční večírek je už pravidelným rozloučením se s rokem, které pořádá DM pro své členy i příznivce jako poděkování za vytrvání v našem společném politickém úsilí. Akce je vždy mezi našimi přáteli vřele očekávána, protože pokaždé přinese spoustu zábavy a atmosféru dobré nálady. Ani letošek nebyl výjimkou.

Zpestřením bývá tradiční tombola a podobné soutěže, letos bylo mezi cenami například hned několik knih, triček či hudebních CD. Nyní se však také mohli návštěvníci večírku bavit při živé hudbě. Lídr kapely "Karlos band" hrál známé i méně známé šlágry až do pozdního večera a bavil tak nadšené publikum z řad našich kamarádů, kterých se sešlo na čtyři desítky. Živá hudba tak přinesla potřebnou inovaci, aby náš večírek nezapadl do změti stereotypních setkání, což jistě všichni přítomní uvítali.

Vecirek112

Vytyčili jsme si také cíle pro nadcházející rok 2015. Podařilo se nám DM zavést do kolejí profesionality, jakou nám nynější prostředky umožňují. Proto chceme v příštím roce vyhledat možnosti, jak přijít ke kapitálovým prostředkům, které nám umožní neustále zkvalitňovat činnost a rozšiřovat tak dosah a vliv národního hnutí. Stejně tak chceme zpevňovat naše již tak dobré vtahy s nacionalisty v zahraničí, které jsou pro nás dalším z předpokladů vlastního růstu.

"Kdo ví proč, dokáže jakékoli jak."
Friedrich Nietzsche

Erik Lamprecht, předseda DM

 

Vecirek113

FOTO: DM